خرید اسپرسوساز لندوکس مدل CF-1601A 

قیمت : 599000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی اسپرسوساز لندوکس مدل CF-1601A 

قیمت اسپرسوساز لندوکس مدل CF-1601A 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

اسپرسوساز لندوکس مدل CF-1601A

این دستگاه به کمک تلمبه دستی و با فشار بسیار اندکی میتواند اسپرسو لذیذ و با خامه مناسبی را تولید نمایید. این دستگاه با فشار 9 بار میتواند تا دو شات قهوه اسپرسو را تولید نماید. مدل های مشابه بسیاری از این قهوه سازها در دنیا استفاده میشود. مدل های مختلف اسپرسوسازهای پرتابل به دلیل سهولت در کاربری و حمل و نقل راحت متداول شده است . کیفیت قهوه و سلامت آن و نحوه تهیه آن موجب شده است که فرایند اسپرسو دلچسب و دوست داشتنی باشد. این دستگاه با بدنه استاندارد جهت مواد غذایی و ترکیب استیل ساخته شده است. عدم نیاز به هیچ وسیله و تجهیزات مازاد بجز آب موجب شده است که این اسپرسو ساز طرفداران بسیاری را برای استفاده در کوه و بیابان و کمپ و مسافرت جذب نماید. همچنین استفاده آن در منازل و محل کار هم بشدت رو به افزایش است .

تصاویر بیشتر

فارسی مدل ,نمایید ,اسپرسوساز ,اسپرسو ,لندوکس ,cf ,مدل cf ,لندوکس مدل ,شده است ,اسپرسوساز لندوکس ,خرید و ,مشاهده جزئیات محصولمنبع

همه آن چیزی که باید درباره انتخابات دوم اسفند بدانید

بخاری برقی کرستون مدل شایسته مشکی

پایه چین سوزنی چرخ خیاطی کد 12

تصفیه کننده هوا لایفا ایر مدل LA352

میوه و سبزی خشک کن پروفی کوک مدل PC-DR 1116

اتو بخار رومانتیک هوم مدل DJ-512

پلو پز آریته مدل 2945

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. من تلاش میکنم پس هستم ردیاب تهران هتل پارک حیات trangthuy0066 جوانسازی صورت khalifekandi فرش سجاده سوگند آژانس دیجیتال مارکتینگ بهترین قطعات بیل مکانیکی Pc300